Przejdź do treści
Strona główna » grupy edukacyjne na FB

grupy edukacyjne na FB

W ramach działalności edukacyjnej prowadzę i administruje otwartymi i bezpłatnymi grupami tematycznymi w mediach społecznościowych. Ich celem jest propagowanie najnowszej wiedzy naukowej o zachowaniu dla lepszego zrozumienia potrzeb zwierząt towarzyszących, w szczególności kotów.

Grupa Dokocenie jest prężnie działającym miejscem, którego każdy może dowiedzieć się jak poprawnie i bez nadmiernego stresu przeprowadzić połączenie 2 kotów lub grupy. W plikach grupy znajduje się imponująca baza wiedzy na ten temat a także plan przykładowego dokocenia. Nadto, regularnie podejmowane są działania edukacyjne, służące podnoszeniu wiedzy i kompetencji członków grupy w zakresie odczytywania mowy ciała kotów (tzw. sygnałów), działań proaktywnych, w relacjach między kotami, wspierania kotów w trudnym zadaniu jakim jest akceptacja innego przedstawiciela tego samego (lub odmiennego) gatunku na własnym terytorium.

Grupa Socjalizacja służy głównie hodowcom oraz przedstawicielom Fundacji i Domów Tymczasowych, dzięki którym szerzę wiedzę o znanych i możliwych sposobach i technikach socjalizacyjnych, stosowanych dla podnoszenia kompetencji społecznych kotów domowych, żyjących w otoczeniu człowieka.

Każdy jest mile widziany! Zapraszam serdecznie 🙂