Przejdź do treści
Strona główna » Petsitter COAPE

Petsitter COAPE

Od 2018 r. jestem certyfikowanym Petsitterem COAPE i zdarza mi się pracować w charakterze opiekuna zwierząt towarzyszących pod nieobecność właścicieli w Ich domu, zarówno podczas krótkich nieobecności (weekendowych wyjazdów), jak również dłuższych wakacyjno-urlopowych wyjazdów na terenie Wrocławia, a także jako kurier czy prezentować zwierzęta rasowe podczas wystaw czy show.

Zakres usług jest każdorazowo konsultowany i uzgadniany z Opiekunem, zależnie od jego oczekiwań jak i potrzeb zwierzęcia, tym samym każdy podopieczny traktowany jest zupełnie indywidualnie.

Do najbardziej podstawowej pomocy należy: karmienie, pojenie, wyjście na spacer, zadbanie o higienę kuwety czy misek.

Jednak zakres wsparcia może być znacznie szerszy i uwzględniać przykładowo pomoc w zorganizowaniu wizyty u weterynarza podczas dnia pracy Opiekuna, czy wyjście do groomera na zabiegi pielęgnacyjne.

Podejmuję się także opieki nad zwierzęciem podczas przewozu z punktu A do punktu B na krótsze i dłuższe odległości, różnymi środkami transportu.

Pomagam zapewnić i podnieść przewożonemu zwierzęciu komfort podróżowania, obniżyć stres oraz zmniejszyć trudy przejazdu drogą lądową (komunikacją zbiorową lub własnym środkiem transportu) wodną czy powietrzną.

Mogę być także pomocna podczas wystawy zwierząt rasowych jako przedłużenie ręki hodowcy czy wystawcy, który z różnych przyczyn nie może osobiście wziąć udziału w wydarzeniu a zależy mu na prezentacji podopiecznego.

Mam swój rekord na portalu Petsitter.pl, który skupia w jednym miejscu usługodawców i potencjalnych klientów w jednym miejscu.

Możecie mnie również znaleźć na FB wpisując w wyszukiwarkę @petsitterwroclaw.

Cena*: różni się w zależności od rodzaju i zakresu usługi, a także miejsca i czasu opieki.

*Zawiera każdorazowy (uzgodniony co do formy i zakresu) raport z wizyty/spotkania/spaceru/dnia opieki nad zwierzęciem.